Zábava

Kdo si hraje nezlobí a o prázdninách to platí dvojnásob. Tak hurá za zábavou. 

Obludiště 

Představte si, že stojíte uprostřed obrovského bludiště, ve kterém sotva vidíte přes vzrostlé keře a nemůžete najít cestu ven. Taková situace by mohla být odstrašující, ale pokud se nacházíte v největším habrovém bludišti ve střední Evropě, může to být jedna z nejzábavnějších věcí, jakou o prázdninách zažijete. Obludiště se nachází 2 km od Jindřichova Hradce ve vesničce Dolní Pěna, rozloha čítá více než 6 000 m čtverečních, bludiště je protkané 3 kilometry cestiček a musíte se po nich dobloudit k šesti dřevěným Obludám, díky kterým rozluštíte citát a můžete tak soutěžit o hodnotné ceny, které se losují vždy na konci každé sezóny. Součástí areálu je i příjemné dětské hřiště s vodními prvky a rozlehlá dřevěná kuličková dráha.


Fotbalgolf

Když spojíte lásku k fotbalu s láskou ke golfu, tak z toho vznikne fotbalgolf. Jedná se o poměrně nový sport, který si teprve hledá cestu ke svým fanouškům. Nás už si tento sport trochu získal, jelikož máme hřiště téměř za rohem (rozuměj hned za cedulí Otín), a už jsme ho mohli několikrát vyzkoušet. Výhodou je, že se u něj zabaví každý, kdo umí alespoň trochu kopnout do míče. Hraje se na 18 originálních drahách o celkové délce 1 168 m na ploše 3 ha. Součástí areálu je drobné občerstvení, ohniště s posezením, dětské hřiště a také dvě cyklodráhy pro menší i větší bikery, které čeká velké množství klopenek, boulí a lavic. 

Lanové centrum Staré město pod Landštejnem

Jeho jedinečná poloha v panenské přírodě České Kanady slibuje nevšední sportovní zážitek. Pro návštěvníky je připraveno 21 vysokých lanových překážek. Pro děti od 5 do 10 let jsou určeny nízké lanové překážky, které kopírují vysoké překážky z lanového parku tak, aby byly pro děti co nejzajímavější. Dále si můžete vyzkoušet lukostřelbu a aquazorbing. Lektoři lanových aktivit jsou certifikovaní MŠMT ČR.  

CHALUPA NA BIDÝLKU, Otín 12, 377 01 Jindřichův Hradec, © 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!