Svatba na statku

Milé nevěsty! Máte rády venkov, rustikální styl, jednoduchost, prostou krásu a přírodní materiály? Sníte o svatebním místě, kde si vše můžete zařídit podle svých představ a nevyhodíte za to majlant? Pak jste u nás správně! Vítá vás chalupa Na Bidýlku.

Pro pořádání svateb jsme upravili část stodoly, která je přístupná z uzavřeného dvora. Ženich s nevěstou se tak mohou v naprostém soukromí věnovat své rodině a přátelům a užívat si svůj jedinečný den plnými doušky. Stodola je opatřena posuvnými vraty, která umožňují propojit vnitřní prostor s venkovním dvorem. Dvůr tak může být využit jako další posezení pod širým nebem a děti zcela jistě ocení prostor pro své hravé dovádění

Statek je svou kapacitou vhodný pro středně velké svatby do 50 hostů.   


Fotogalerie

Pronájem

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE:

  • 3 dny (pátek až neděle nebo jiné tři dny v týdnu), kdy máte statek zcela k dispozici 
  • místo pro svatební obřad
  • slavobrána
  • zařízení stodoly (stoly, židle, lavice, cateringové stoly, lednice)
  • základní výzdoba stodoly v selském stylu (vázy, bandasky, smaltované džbány, kapsáře na příbory, háčkované dečky, špalíček na prstýnky, lucerny, svícny, svíčky)
  • květinová výzdoba dvora
  • posezení na dvoře
  • dárek pro nevěstu (ručně malované tričko s nápisem "Mrs." nebo "Paní" a datem svatby)
  • společenský pokoj, kuchyň, koupelna a WC v chalupě
  • parkování na zahradě
  • zastávka autobusu MHD 30 m od chalupy

Svatební stodolu nabízíme k pronájmu od dubna do září

V případě zájmu vás rádi po statku provedeme, abyste prostory viděli na vlastní oči a mohli se tak snadněji rozhodnout, zda chcete svůj nejkrásnější den v životě strávit právě u nás. 

Termín svatby je vhodné zamluvit s dostatečným předstihem.

     Ubytování

Přímo na statku lze ubytovat 10 osob ve dvou apartmánech. Viz. UBYTOVÁNÍ. Ubytování není součástí pronájmu a platí se zvlášť. Na jaro 2021 ještě připravujeme spaní na malé půdě, kde vznikne dalších 8 lůžek

Ohledně ubytování dalších hostů rádi poradíme penziony v blízkém okolí případně v Jindřichově Hradci.

Nenároční svatebčané mohou stanovat na zahradě u statku.

     Další informace

OBČERSTVENÍ si můžete zajistit vlastní a zachovat si tak všechny výdaje pod kontrolou. Neúčtujeme korkovné ani žádné další poplatky. Pokud si ale budete chtít ušetřit starosti s jídlem a pitím, rádi poradíme nebo přímo zajistíme ověřenou cateringovou společnost, která pro vás připraví svatební hostinu či večerní oslavu přímo na míru.

KVĚTINOVOU VÝZDOBU si opět můžete zajistit sami nebo to nechat na nás. Záleží na vašem přání. 

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE z malebného okolí statku, kde se nachází stoletá lípa, rozkvetlá louka i rybník, budou ve vašem albu vypadat nezapomenutelně.

OMEZENÍ, která snad nenaruší průběh vaší svatby. Po 22 hodině je nutno hudbu přesunout do vnitřních prostor stodoly, aby nerušila okolní sousedy. Kouření je zakázáno ve všech vnitřních prostorech statku a chalupy. Lze kouřit pouze na dvoře na předem vyhrazeném místě.