Svatba na statku

Milé nevěsty! Máte rády venkov, rustikální styl, jednoduchost, prostou krásu a přírodní materiály? Sníte o svatebním místě, kde si vše můžete zařídit podle svých představ a nevyhodíte za to majlant? Pak jste u nás správně! Vítá vás Svatební stodola Na Bidýlku.

Pro pořádání svateb jsme upravili stodolu, která je přístupná z uzavřeného dvora. Ženich s nevěstou se tak mohou v naprostém soukromí věnovat své rodině a přátelům a užívat si svůj jedinečný den plnými doušky. Stodola je opatřena posuvnými vraty, která umožňují propojit vnitřní prostor s venkovním dvorem. Dvůr tak může být využit jako další posezení pod širým nebem a děti zcela jistě ocení prostor pro své hravé dovádění

Statek je svou kapacitou vhodný pro středně velké svatby kolem 60 hostů.   


Fotogalerie

Pronájem

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE:

 • 3 dny (čtvrtek až sobota nebo pátek až neděle), kdy máte statek zcela k dispozici 
 • 3 místa pro svatební obřad (ve dvoře, pod lípou, u rybníka) a v případě deště ve stodole
 • slavobrána
 • obřadní stoleček
 • zařízení stodoly (stoly, židle, lavice, cateringové stoly, lednice)
 • základní výzdoba stodoly v selském stylu (vázy, bandasky, smaltované džbány, kapsáře na příbory, háčkované dečky, špalíček na prstýnky, lucerny, svícny, svíčky)
 • květinová výzdoba dvora
 • posezení na dvoře
 • dárek pro nevěstu (ručně malované tričko s nápisem "Mrs." nebo "Paní" a datem svatby)
 • společenský pokoj, kuchyň, koupelna a WC v chalupě
 • parkování na zahradě
 • zastávka autobusu MHD 50 m od chalupy

Svatební stodolu nabízíme k pronájmu od dubna do září. Cenovou nabídku zasíláme na vyžádání.

Můžete se za námi dojet i podívat, abyste prostory viděli na vlastní oči a mohli se snadněji rozhodnout, zda chcete se svou rodinou a přáteli zahnízdit právě u nás Na Bidýlku.   

     Ubytování

Kdo hledá, ten najde. A na našem statku najdete celkem 18 postelí. V chalupě 10 lůžek a na malé půdě, na kterou se vystupuje přímo ze dvora, dalších 8 postelí. UBYTOVÁNÍ není součástí pronájmu a platí se zvlášť.  A pokud u nás nezbyde už žádná volná postel, pak vám svou náruč může rozevřít naše zahrada a můžete přespat i ve stanu. Nebo poradíme chalupy a penziony v našem nejbližším okolí nebo v Jindřichově Hradci.

     Další informace

SVATEBNÍ HOSTINU si můžete zajistit sami a zachovat si tak všechny výdaje pod kontrolou. U nápojů neúčtujeme korkovné ani žádné další poplatky. Nádobí a sklenice zapůjčíme. Pokud si ale budete chtít ušetřit starosti s jídlem a pitím, rádi poradíme nebo přímo zajistíme ověřenou cateringovou společnost, která pro vás připraví svatební hostinu či večerní oslavu přímo na míru.

KVĚTINOVOU VÝZDOBU si opět můžete zajistit sami nebo to nechat na nás. Záleží na vašem přání. 

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE z malebného okolí statku, kde se nachází stoletá lípa, rozkvetlá louka i rybník František, budou ve vašem albu vypadat nezapomenutelně.

OMEZENÍ. Na rovinu musíme uvést, že jelikož máme hodné sousedy a neradi bychom rušili jejich zasloužený spánek, pak po 22 hodině je třeba ztlumit decibely a hudbu přesunout do vnitřních prostor stodoly, kde pak zábava může klidně pokračovat do ranního kuropění. Také nemůžeme povolit ohňostroje a další ohnivé radovánky, protože stodoly jsou napěchované senem a slámou, které jak známo, dobře hoří. Prostě venkov se vším všudy.

CHALUPA NA BIDÝLKU, Otín 12, 377 01 Jindřichův Hradec, © 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!