Svatba na statku

Milé nevěsty! Máte rády venkov, rustikální styl, jednoduchost, prostou krásu a přírodní materiály? Sníte o svatebním místě, kde si vše můžete zařídit podle svých představ a nevyhodíte za to majlant? Pak jste u nás správně! Vítá vás Svatební stodola Na Bidýlku.

Pro pořádání svateb jsme upravili část stodoly, která je přístupná z uzavřeného dvora. Ženich s nevěstou se tak mohou v naprostém soukromí věnovat své rodině a přátelům a užívat si svůj jedinečný den plnými doušky. Stodola je opatřena posuvnými vraty, která umožňují propojit vnitřní prostor s venkovním dvorem. Dvůr tak může být využit jako další posezení pod širým nebem a děti zcela jistě ocení prostor pro své hravé dovádění

Statek je svou kapacitou vhodný pro středně velké svatby kolem 60 hostů.   


Fotogalerie

Pronájem

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE:

 • 3 dny (pátek až neděle nebo jiné tři dny v týdnu), kdy máte statek zcela k dispozici 
 • 3 místa pro svatební obřad (ve dvoře, pod lípou, u rybníka)
 • slavobrána
 • zařízení stodoly (stoly, židle, lavice, cateringové stoly, lednice)
 • základní výzdoba stodoly v selském stylu (vázy, bandasky, smaltované džbány, kapsáře na příbory, háčkované dečky, špalíček na prstýnky, lucerny, svícny, svíčky)
 • květinová výzdoba dvora
 • posezení na dvoře
 • dárek pro nevěstu (ručně malované tričko s nápisem "Mrs." nebo "Paní" a datem svatby)
 • společenský pokoj, kuchyň, koupelna a WC v chalupě
 • parkování na zahradě
 • zastávka autobusu MHD 50 m od chalupy

Svatební stodolu nabízíme k pronájmu od dubna do září

Můžete se za námi nejdříve dojet i podívat, abyste prostory viděli na vlastní oči a mohli se snadněji rozhodnout, zda chcete se svou rodinou a přáteli zahnízdit právě v naší Svatební stodole.  

     Ubytování

Kdo hledá, ten najde. A na našem statku najdete 10 postelí. V současné době ještě budujeme spaní na malé půdě, kde vznikne dalších 8 lůžek. UBYTOVÁNÍ není součástí pronájmu a platí se zvlášť.  Svou náruč vám také může rozevřít naše zahrada a umožnit přespání ve stanu.

A na koho se nedostane, rádi poradíme chalupy a penziony v nejbližším okolí nebo v Jindřichově Hradci.

     Další informace

OBČERSTVENÍ si můžete zajistit vlastní a zachovat si tak všechny výdaje pod kontrolou. Neúčtujeme korkovné ani žádné další poplatky. Pokud si ale budete chtít ušetřit starosti s jídlem a pitím, rádi poradíme nebo přímo zajistíme ověřenou cateringovou společnost, která pro vás připraví svatební hostinu či večerní oslavu přímo na míru.

KVĚTINOVOU VÝZDOBU si opět můžete zajistit sami nebo to nechat na nás. Záleží na vašem přání. 

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE z malebného okolí statku, kde se nachází stoletá lípa, rozkvetlá louka i rybník František, budou ve vašem albu vypadat nezapomenutelně.

OMEZENÍ. Na rovinu musíme uvést, že po 22 hodině je třeba ztlumit decibely a hudbu přesunout do vnitřních prostor stodoly. Máme hodné sousedy a neradi bychom rušili jejich zasloužený spánek. Také nemůžeme povolit ohňostroje a další ohnivé radovánky, protože stodoly jsou napěchované senem a slámou, které jak známo, dobře hoří. Prostě venkov se vším všudy.